discover colour

Colour Like Never Before
Indulge in delightful collections of colour for all skillsets in both gel polish and nail polish. Enjoy weeks of wear with glossy, pigmented beautiful colours that are vegan, cruelty free and hema free 🎨💅
classics
-
saleRegular price €10,95 EURRegular priceUnit price / per
-
saleRegular price €10,95 EURRegular priceUnit price / per
-
saleRegular price €10,95 EURRegular priceUnit price / per
-
saleRegular price €10,95 EURRegular priceUnit price / per
-
saleRegular price €10,95 EURRegular priceUnit price / per
-
Sold outsaleRegular price €10,95 EURRegular priceUnit price / perSold out
1
/
of
6
gel babies
-
Sold outsaleRegular price €4,95 EURRegular priceUnit price / perSold out
-
Sold outsaleRegular price €4,95 EURRegular priceUnit price / perSold out
-
Sold outsaleRegular price €4,95 EURRegular priceUnit price / perSold out
-
Sold outsaleRegular price €4,95 EURRegular priceUnit price / perSold out
-
Sold outsaleRegular price €4,95 EURRegular priceUnit price / perSold out
-
Sold outsaleRegular price €4,95 EURRegular priceUnit price / perSold out
1
/
of
6
colour Xpress
-
Sold outsaleRegular price €2,95 EURRegular priceUnit price / perSold out
-
Sold outsaleRegular price €2,95 EURRegular priceUnit price / perSold out
-
Sold outsaleRegular price €2,95 EURRegular priceUnit price / perSold out
-
Sold outsaleRegular price €2,95 EURRegular priceUnit price / perSold out
-
Sold outsaleRegular price €2,95 EURRegular priceUnit price / perSold out
-
Sold outsaleRegular price €2,95 EURRegular priceUnit price / perSold out
1
/
of
6
pro palette
-
Sold outsaleRegular price €16,95 EURRegular priceUnit price / perSold out
-
saleRegular price €16,95 EURRegular priceUnit price / per
-
saleRegular price €16,95 EURRegular priceUnit price / per
-
Sold outsaleRegular price €16,95 EURRegular priceUnit price / perSold out
-
saleRegular price €16,95 EURRegular priceUnit price / per
-
saleRegular price €16,95 EURRegular priceUnit price / per
1
/
of
6
candy cremes
-
saleRegular price €7,95 EURRegular priceUnit price / per
-
saleRegular price €7,95 EURRegular priceUnit price / per
-
Sold outsaleRegular price €7,95 EURRegular priceUnit price / perSold out
-
saleRegular price €7,95 EURRegular priceUnit price / per
-
saleRegular price €2,95 EURRegular priceUnit price / perSold out
-
saleRegular price €2,95 EURRegular priceUnit price / perSold out
1
/
of
6
glossies
-
saleRegular price €4,95 EURRegular priceUnit price / per
-
saleRegular price €4,95 EURRegular priceUnit price / per
-
saleRegular price €4,95 EURRegular priceUnit price / per
-
saleRegular price €4,95 EURRegular priceUnit price / perSold out
-
saleRegular price €4,95 EURRegular priceUnit price / perSold out
-
saleRegular price €4,95 EURRegular priceUnit price / per
1
/
of
6
Subscribe to nail mail 💅
Join our email list for exclusive offers and the latest news.